VipLady logo
Individualki Rigi - the best prostitutes in Riga
 
VIP meitenes, elitāras iepazīšanāsVIP meitenes, elitāras iepazīšanāsVIP meitenes, elitāras iepazīšanās

ROYAL VIP anketaVIPLR - VIPLRY

Vecums: 29; Augums: 170; Svars: 60; Krūtis: 3

 
KURTIZANKA.LV

Joy Media
Tikai labākās Latvijā ražotās preces

Kāpēc sievietēm patīk anālais sekss?

anālais sekss, orgasms

Kāpēc sievietēm patīk anālais sekss?

Daudzi vīrieši uzskata, ka sievietes ar anālo seksu nodarbojas tikai tāpēc, lai sagādātu baudu savam partnerim. Tomēr jaunākie pētījumi liecina, ka sieviešu motivācija faktiski ir pilnīgi pretēja.
Amerikāņu zinātnieki veikuši vērienīgu aptauju, kuras rezultātā noskaidrojies, ka neviena normāla sieviete ar anālo seksu nenodarbojas pret savu gribu un vienīgais iemesls to darīt, ja vien pārvarētas iracionālas bailes vai aizspriedumi, ir tikai viņas pašas bauda un neparastās sajūtas.

Bez pavisam acīmredzama iemesla, kas izpaužas faktā, ka anālajā atverē koncentrēts liels daudzums nervu galu, daudzām sievietēm arī starpsieniņa, kas atdala anālo atveri un maksti, ir ļoti jutīga erogēnā zona. Tieši tādēļ vairums sieviešu izjūt sevišķu baudu anālā seksā laikā, it īpaši ja papildus tiek stimulēta šī starpsieniņa un/vai klitors.

Speciālisti uzsver, ka arī daudziem vīriešiem ļoti patīk uzbudinājums anālās atveres rajonā un viņi no tās stimulācijas pat spēj izjust orgasmu. Turklāt tas nekādā veidā nav saistīts ar slēptu homoseksuālismu vai kādu perversiju, un fiziologi šo lietu galvenokārt saista ar to, ka nervu gali signālu smadzenēm nodod no dzimumlocekļa, bet šī signāla ceļš iet caur rektālo zonu.

Pēdējā laikā anālais sekss daudzviet pasaulē kļuvis ārkārtīgi populārs, tiesa, ne tikai baudkāru apsvērumu dēļ. Piemēram, brazīlieši ar anālo seksu nodarbojas tāpēc, lai nebūtu jālieto kontracepcijas līdzekļi. Lai gan tas ir maldīgs priekšstats, ka šādā veidā stāvoklī palikt nevar, brazīlieši kā tikumīgi katoļi ievēro reliģiskās normas, kas aizliedz seksā izmantot prezervatīvus un ķīmiskos kontracepcijas līdzekļus.

Savukārt daudzas Vidusāzijas un Tuvo Austrumu tautas ar anālo seksu nodarbojas arhaiskas tikumības dēļ. Tā kā daudzās no šī reģiona valstīm ir ārkārtīgi būtiski līdz kāzām saglabāt nevainību, sievietes līdz kāzām praktizē visus iespējamos seksa veidus, izņemot tradicionālo - vaginālo seksu, un pie vīra iziet ar neskartu jaunavības plēvi.

Raksts lasīts 4267 reizes.
Seksa piedzīvojumi, pilnīgi trakas un

seksīgas lietas

, kuras notiek ik dienu. Pilnīgi bezmaksas seksuāla rakstura materiāli, tikai pieaugušajiem.

Esi gatavs seksam

bezmaksas porno tev palīdzēs. Arī pliki aktieri, mūziķi un citas pasaules slavenības.
SEXRiga

© 2010 - 2024 VipLady.lv
VipLady.lv administrācija un īpašnieki nenes nekādu atbildību par reklāmas saturu un nekādi nav saistīta ar reklāmdevēju nodarbošanos.

Sīkdatņu un privātuma politika
on-line.lv EASY.LV Interneta resursu reitings