VipLady logo
Individualki Rigi - the best prostitutes in Riga
 
VIP meitenes, elitāras iepazīšanāsVIP meitenes, elitāras iepazīšanās

Milena out call+371 2848 8970

Vecums: 25; Augums: 173; Svars: 58; Krūtis: 2

 

callgirlsuvidha

Rīga, Vecrīga

Anketa nav apmaksāta

VIPLN 3983

uz numuru (+371) 1881 SMS cena 0.60 EUR

Zvani un saki, ka pateicoties portālam VipLady.lv esi viņu atradis!

Vecums :

24

Krūtis :

0

Augums :

60

Svars :

45

Saprotu šādas valodas :

Angļu

Pakalpojumi :

Orālais Anālais Pāriem Lezbi S/M Grupveida Citi

Apraksts

Anketa nav apmaksāta

NEELAM +918888769068 Secure High Class Services Affordable Rate 100% Satisfaction, Unlimited Enjoyment. Any Time for Model/Teens Escort in PUNE High class luxury and premium escorts.

Location: - All escort

★ Get High Profile, Well Educated , Good Looking , Full Cooperative Model Services. you can see me at my comfortable Hotels or I can visit you in hotel Our Service Available IN All ALL PAET OF SERVICE, 3/5/7 HOTEL , In call /Out call Service.24 hrs ,




★ To enjoy with hot and sexy girls .

★ We provide :-
• Models
• Vip Models
• Russian Models
• Foreigner Models
• TV Actress and Celebrities
• Receptionist
• Air Hostess
• Call Center Working Girls/Women
• Hi-Tech Co. Girls/Women
• Housewife
• Collage Going Girls.
• Travelling Escorts.
• Ramp-models
• Foreigner And Many More.. Incall & Outcall Available...
• INDEPENDENT GIRLS / HOUSE WIFES

★OUR BEST SERVICES: - FOR BOOKING ★
★ A-Level (5 star escort)
★ Strip-tease
★ BBBJ (Bareback Blowjob)
★ Spending time in my rooms
★ BJ (Blowjob Without a Condom)
★ COF (Come On Face)
★ Completion
★ (Oral to completion) bjnonCovered
★ Special Massage
★ O-Level (Oral sex)
★ Blow Job;
★ Oral sex with a noncondom)
★ COB (Come On Body)
★ Extra-ball (Have sex many times)

CLASS OF GIRLS

COLLEGE GIRL
SCHOOL GIRL
HOUSE WIFES
MODEL
VIP MODEL
CALL CENTER GIRL
RECEPTONIST
NEWLY MARRIED HOUSE WIFES
VIP MODEL

NOT ALLOWED TIME PASSER Pune Call Girls https://www.callgirlsuvidha.com/pune-call-girls-1.html
Pune Escorts https://www.callgirlsuvidha.com Pune Escorts Agency
Wakad Escorts https://www.callgirlsuvidha.com/wakad-escorts.html
Wakad Call Girls https://www.callgirlsuvidha.com/wakad-escorts.html
Shemale call girls
Wakad Call Girls Service https://www.pcmccallgirls.com/wakad-call-girls.html Wakad Call Girl
Baner Call Girls https://www.callgirlsuvidha.com/baner-call-girls.html Baner Escorts
Lonavala Escorts https://www.callgirlsuvidha.com/lonavala-escorts.html
Lonavala Call Girls https://www.callgirlsuvidha.com/lonavala-call-girls.html
Hinjewadi Escorts https://www.callgirlsuvidha.com/hinjewadi-escorts.html
Hinjewadi Female Escorts https://www.pcmccallgirls.com/hinjewadi-escorts.html
Hinjewadi Call Girls https://www.callgirlsuvidha.com/hinjewadi-call-girls.html

Es strādāju

Pirmdiena no 10.00 līdz 12.00

Otrdiena no 11.00 līdz 3.00

Trešdiena no 11.00 līdz 3.00

Ceturtdiena no 11.00 līdz 3.00

Piektdiena no 10.00 līdz 3.00

Sestdiena no 10.00 līdz 3.00

Svētdiena no 10.00 līdz 12.00

Anketa skatīta

Šodien reizes

Šomēnes 2 reizes

Vakar 0 reizes

Pavisam 9 reizes

anketa aktīva līdz: 01.01.1970 0:00
SMS : VIPLA 3983
Numurs : (+371) 1881
Cena : 2.00 EUR
SMS : VIPLV 3983
Numurs : (+371) 1881
Cena : 4.90 EUR
SMS : VIPLSL 3983
Numurs : (+371) 1881
Cena : 1.00 EUR
SMS : VIPLR 3983
Numurs : (+371) 1881
Cena : 2.00 EUR
SMS : VIPLRY 3983
Numurs : (+371) 1881
Cena : 8.50 EUR
SMS : VIPLG 3983
Numurs : (+371) 1881
Cena : 2.00 EUR
Skaista

intimmeitene seksam

. Gribu meitenes seksam un erotiskai masāžai. Intimmeitene. Kailu seksīgu meiteņu bildes. Masāža.

Minets

. Sekss klasiskais, Anālais Seks, Swingeri, Lesbiešu, ģimenes pāri, minets ar prezervatīvu, minets bez prezervatīva, Dziļais minets, minets mašīnā, Kunilings, var beigt uz krūtīm, var beigt uz sejas, beigt mutē, lesbi, lesbiešu šovs, sasiešana, Anusalings, zelta. lietus saņemšana, Zelta lietus došna, Fistings Anal, Fistings, Lomu spēles. Plikas skaistas meitenes. Iepazīšanās seksam. Sekss sludinājumi.
© 2010 - 2019 VipLady.lv
VipLady.lv administrācija un īpašnieki nenes nekādu atbildību par reklāmas saturu un nekādi nav saistīta ar reklāmdevēju nodarbošanos.

Sīkdatņu un privātuma politika
on-line.lv EASY.LV Interneta resursu reitings